Op. Dr. Emre Canverenler

Op. Dr. Emre Canverenler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak sağlık eğitimime başladım.

2008 yılında fakülteyi bitirip Tıpta Uzmanlık Sınavı sonrasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında ihtisasıma başladım.

2013 yılında ihtisasımı bitirip uzmanlığımı aldıktan sonra zorunlu hizmet ile Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne tayin oldum. 2 sene burada zorunlu hizmetimi tamamladım.

2016-2017 yılları arasında Uşak Özel Medicalpark Hastanesi’nde görev yaptım.

2017-2020 tarihleri arasında da İzmir Özel Can Hastanesi’nde hizmet verdim.

8 Şubat 2021’den itibaren kendi kliniğimde hastalarımı kabul etmekteyim.

Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yayımlanmış çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, kitap bölümleri ve sunumlarım mevcuttur.

Op. Dr. Emre Canverenler – DoktorTakvimi.com

Yorumlarınız

Canımız doktorumuzu hamileliğimde iyi ki seçmişim. Bebeğim 4 aylık ve bugüne kadar tüm arkadaşlarımdan doğum hikayeleri dinledim sonra dedim ki iyi ki Emre beyi seçmişim. Tüm hamileliğim boyunca ve doğumda bir kez olsun sorularımı cevapsız bırakmadı. Çok çok çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.
ba...r
Emre Bey ile hamileliğimde tanıştık, hamileliğimin en başından doğum anına kadar hep çok ilgili ve yardımcıydı. Tüm sorularımızda, sorunlarımızda her zaman sakinlikle karşıladı bizi. Muayenedeki rahatlatıcı ve sakin duruşu da insanı ayrıca rahatlatıyor. Çok şanslıyız kendisiyle yollarımız kesiştiği için.
se...r
Emre bey ile ilk hamileliğimde şans eseri tanıştık sakinliği ve mütevaziligi ile harika bir hekim her konuda bilgilendirmesi ile de içiniz çok rahat bir sekilde randevudan Ayriliyorsunuz İzmir'de yasayanlarin kesinlikle hiç dusunmeden şüphesiz tercih etmeleri gereken bir hekim kendisi iyiki bizim doktorumuz...
nu...r